Filozofia Żywienia

Wyjątkowe podejście do karmy dla zwierząt

W IAMS dbamy o to, aby Twoje zwierzę było szczęśliwe i zdrowe. Właśnie dlatego poświęciliśmy lata na prowadzenie obserwacji nad zdrowiem i żywieniem zwierząt.  

Od 1946 roku filozofią żywieniową IAMS jest tworzenie karmy dla zwierząt, która zawiera wysokiej jakości białko pochodzenia zwierzęcego, niezbędne dla prawidłowego rozwoju.  

Odpowiednia karma może mieć niezwykły wpływ na zdrowie zwierzęcia. Od wsparcia systemu odpornościowego, do pomocy w spalaniu tłuszczu, utrzymania napięcia mięśniowego i wsparcia zdrowego trawienia. Właściwa karma może nawet pomóc dbać o zęby twojego zwierzaka; a to wszystko w pysznej recepturze, którą będą naprawdę cieszyć się każdego dnia.

Wierzymy, że karma powinna być:

  • Oparta na białku pochodzenia zwierzęcego w celu zaspokojenia potrzeb żywieniowych kotów i psów

  • Dopasowana do każdego etapu życia. Nasze karmy dla szczeniąt pomagają uczynić je mądrzejszymi i poprawić uczenia się

  • Służyć zwierzętom domowym i ich właścicielom, dzięki produktom takim, jak karma dla kotów pozostających w domu lub z problemem kul włosowych


To dzięki takiemu myśleniu staliśmy się liderami żywienia zwierząt domowych

Dzięki naszym obserwacjom, badaniom i postępowi na przestrzeni ostatnich 70 lat, karma IAMS jest dziś lepsza niż kiedykolwiek wcześniej. 

Posiadamy wiele patentów, a nasze obserwacje doprowadziły do akceptacji w całej branży naszego postępu w dziedzinie zdrowia zwierząt. 

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w żywienie, który przyczynił się do poprawy zdrowia zwierząt domowych na całym świecie.

Ekspert od żywienia i przyjemności. Bez kompromisów.

Expert nutrition and enjoyment logo


Jakość jest podstawą wszystkiego, co robimy. W naszych recepturach używamy wyłącznie wysokiej jakości składników, które napewno pokocha Twój zwierzak. 

Stosujemy niewiarygodnie wysokie standardy, aby zapewnić jakość i bezpieczeństwo naszych składników, dzięki czemu pożywne receptury IAMS są zdrowe i bezpieczne dla zwierząt.

Nasze zobowiązanie Innowacje i Jakość

Marka Iams utrzymuje wysokie standardy jakości. Od wstępnych badań do momentu opuszczenia naszej fabryki, nalegamy na surową kontrolę wszystkich naszych składników, biorących udział w procesie produkcji. 

Przeprowadzamy ponad 120 testów jakości wszystkich karm IAMS. Pobieramy również próbki każdej wyprodukowanej partii karmy w celu dokładnego przetestowania, aby upewnić się, że zapewnia Twojemu zwierzęciu wszystko, czego potrzebuje. Wszystkie nasze składniki są oceniane w oparciu o surowe specyfikacje jakości i bezpieczeństwa żywności.

Poprzez innowacyjne badania, przełomowe odkrycia i przestrzeganie naszej unikatowej filozofii żywieniowej, zobowiązujemy się dawać kotom i psom dokładnie to, co zamierzał Paul Iams; szczęśliwe i aktywne życie pełne zdrowej witalności.